SC DIGITAL

To dział odpowiedzialny za dostarczanie naszym klientom usług związanych z funkcjonowaniem w świecie wirtualnym.

Digital

Internet consulting, w ramach którego oferujemy pomoc w doborze, konfiguracji i admnistracji usług internetowych, hostingu, tworzenie i aktualizację treści na otwartych i darmowych platformach CMS (ang. Content Management System- System zarządzania treścią)- WordPress i Joomla.

Digital marketing to przede wszystkim media społecznościowe (Facebook, Instagram, Pinterest). To obecnie najbardziej dynamicznie rozwijające się kanały komunikacji z klientami. Obsługujemy kompleksowo Fanpage kanałów społecznościowych naszych klientów. Wiemy jak prowadzić dyskusje i osiągać zamierzone cele.

Marketing Automation - usługi realizowane przy użyciu platformy SALESmanago Marketing Automation, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. Dzięki tym systemom pomagamy wspierać realne działania marketingowe i sprzedażowe realizowane na co dzień przez naszych klientów, połączyć komunikację wielokanałową z konkretnym konsumentem i jego potrzebami. Następnie zebrać i przeanalizować dane oraz odpowiednio na nie zareagować. Systemy klasy Marketing Automation stanowią naturalną odpowiedź na realne potrzeby współczesnego marketingu.

WYBRANE REALIZACJE

Scroll to top