SC EVENT DESIGN

To dział Social Connect Group działający w ramach branży MICE (Meetings, Incentive, Conferences, Event).

Event decor- usługa dekoratorska skierowana do branży organizatorów wydarzeń, firm cateringowych, oraz wszystkich, którzy wiedzą jak ważnym jest budowanie emocji podczas wydarzeń i jak ważnym jest to, co nas otacza czyli kreowanie przestrzeni. Współpracujemy na stałe z firmami, które dostarczają najlepszej jakości kreatywnej, wizualnej i technologicznej. Wśród naszych partnerów znajdziecie : AB Design Ania Buczyńska (projektant i dekorator wnętrz), Flor Deco (pracownia florystyczna Magdaleny Kaczmarek-Sidor), Pracownia Kreativa (scenografia eventowa, ambient, stoiska targowe, meble ekspozycyjne), Eventwide (wypożyczalnia mebli eventowych i cateringowych), Empire Catering (catering klasy premium z największymi nazwiskami polskich kucharzy)

MICE Concierge  - usługa skierowana do klienta korporacyjnego, instytucjonalnego jak i agencji eventowych,  reklamowych i PR-owych oraz podmiotów z branży MICE. MICE Concierge to znajomość rynku agencji eventowych, obiektów, dostawców usług dla branży eventowej, artystów, techniki , usług cateringowych, animacji i atrakcji.
W ramach usług MICE Concierge wyróżniamy: Event management czyli zarządzanie projektami, organizacja i koordynacja wydarzeń w ramach współpracy z wyspecjalizowanymi podmiotami oraz Event consulting – doradztwo w ramach event marketingu i komunikacji marketingowej.

Warsztaty dekoratorskie- autorska propozycja organizacji zajęć tematycznych dotyczących aranżacji i dekoracji wnętrz, małych aranżacji oraz okolicznościowych wystrojów związanych z różnymi okazjami : święta, tematyczne przyjęcie, itp. W ramach warsztatów proponujemy również zabawę w tworzenie dekoracji : choinka, stroiki, konstrukcje dekoracyjne okolicznościowe.

WYBRANE REALIZACJE

Scroll to top